Buradasınız: Ana sayfa - K - Rüyada Kürtaj olmak

Rüyada Kürtaj olmak

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada Kürtaj olmak nasıl yorumlanır, Rüyada Kürtaj olmak dini rüya tabiri, Rüyada Kürtaj olmak dini yorumu, Rüyada Kürtaj olmak islami yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada Kürtaj olmak ile ilgili islami rüya tabirlerini siz değerli ziyaretçilerimiz için toparladık. Rüyada Kürtaj olmak ile ilgili en doğru ve somut (gerçek) rüya tabirlerini dini rüya tabirleri sitesi olarak sizlere aktarmaktayız.

Şunu bilin ki rüya ile âmel edilmez. Ne istenirse Allah'tan istenmelidir. En güvenilir rüya tabirleri sitesindesiniz.

Rüya Sorgulama ve Rüya Bulma

Rüyanızın Yorumu

Rüyada Kürtaj olmak, gebe bir kadının kürtaj olması hastalığa tabir edilir. Bazen de kürtaj olmak, yanlış bir karar almak üzere olduğunuza tabir edilir. Bazen de Rüyada Kürtaj yaptırmak, kocasının emaneti olan namusuna dil uzatacak kimselerle arkadaş olmasına tabir edilir.
Kürtaj nedir: Cerrahi tıp dallarında kazıma işlemi için kullanılan küretaj kelimesi, nisaiye (kadın hastalıkları ve doğum bilimi)de kürtaj olarak geçer. İşlem, teşhis yahut tedavi maksadı ile rahim içyüzeyinin kazınması yahuthut 12 haftaya kadar olan gebeliklerin sona erdirilmesi için yapılır ise de halk arasında daha çok 2nci manası bilinir. 12 haftayı aşan gebeliklerde bu metod zor ve daha risklidir. Bu vakitı aşan hallerde gebeliğin sona erdirilmesi gerektiğinde başka tıbbi ameliyelere başvurulur.
Bu sitede yer alan tabirler, çeşit eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir tam parça olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.
Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma ruhsal çözümlemeye ve çeşit gizemli ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar yahut aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim yahut ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar bazı yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak yahut sıhhat sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşit psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşit psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşit varsayımlar ortaya atmışlardır. Dini rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren ruhsal çözümlemenin bir parçası olmuştur.

Arama motoru sonuçları:

Etiketler:, , , , , , ,


Yorum yapın

Sponsor bağlantılar