Buradasınız: Ana sayfa - A - Rüyada Ağlamak

Rüyada Ağlamak

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada Ağlamak nasıl yorumlanır, Rüyada Ağlamak dini rüya tabiri, Rüyada Ağlamak dini yorumu, Rüyada Ağlamak islami yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Rüyada Ağlamak ile ilgili islami rüya tabirlerini siz değerli ziyaretçilerimiz için toparladık. Rüyada Ağlamak ile ilgili en doğru ve somut (gerçek) rüya tabirlerini dini rüya tabirleri sitesi olarak sizlere aktarmaktayız.

Şunu bilin ki rüya ile âmel edilmez. Ne istenirse Allah'tan istenmelidir. En güvenilir rüya tabirleri sitesindesiniz.

Rüya Sorgulama ve Rüya Bulma

Rüyanızın Yorumu

Rüyada Ağlamak, ağladığını Görmek, çok sevinçli bir haberin müjdecisi olarak tabir edilir. Rüyada Pişmanlık duyarak ağlamak, zor vaziyetlardan kurtulmaya tabir edilir.
Rüyada Sessizce ağlamak, sevince ve feraha yorumlanır. Bazen de yağmur ve berekete, rahmete ve Allah korkusuna, sevinç ve sürura tabir edilir.
Rüyada Sesli ağlamak, bir belaya bulaşılacağına tabir edilir.
Rüyada Ağlamadığı halde gözlerinden yaş aktığını Görmek, muradına ermeye tabir edilir. Ağladığını ve fakat gözlerinden yas akmadığını Görmek, beklediği şey, ümit ettiği şey eline geçmeyeceğine tabir edilir.
Ağlamak nedir: Üzüntü, acı, sevinç, pişmanlık, aldanma vb’nin etkisiyle gözyaşı dökmek; ilgilenmek, derdini paylaşmak. Ağaç budandığında kesilen yerlerden besisuyu akmak. Sızlanmak, yakınmak.
Bu sitede yer alan tabirler, çeşit eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir tam parça olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.
Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma ruhsal çözümlemeye ve çeşit gizemli ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar yahut aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim yahut ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar bazı yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak yahut sıhhat sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşit psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşit psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşit varsayımlar ortaya atmışlardır. Dini rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren ruhsal çözümlemenin bir parçası olmuştur.

Etiketler:, , , , , , ,


Yorum yapın

Sponsor bağlantılar